Powrót

 

Sezon ślubny zbliża się małymi krokami i znowu przed nami, gośćmi weselnymi, pojawi się problem w co się ubrać?! Wychodzimy na przeciw i przedstawimy Wam 4 podstawowe zasady, których bezwzględnie nie można łamać jeśli nie chcemy popełnić faux pas! :)

 

Biała sukienka

To oczywistość, ale warto o niej przypomnieć. W tym wyjątkowym dniu kolor biały zarezerwowany jest dla panny młodej. To ona jest najważniejszą kobietą na imprezie i ona występuje w bieli. Założenie takiej sukienki przez gości postrzegane jest jako duży nietakt. Warto również dwa razy się zastanowić, jeżeli chcesz założyć czarną lub czerwoną kreację. Ten pierwszy kolor cały czas bardzo mocno kojarzy się ze smutkiem i żałobą. Drugi natomiast jest bardzo krzykliwy i od razu rzuca się w oczy.

 

Wyzywająca kreacja

Zbyt krótka, obcisła sukienka z dużym dekoltem odpada. Wesele to impreza, ale tak odważne stroje zostaw lepiej na inną okazję. Wyzywający i seksowny wygląd będzie bardzo nie na miejscu. Pamiętaj, że w takich uroczystościach często biorą udział również dzieci i osoby starsze. Uszanuj to. Ubierając się w ten sposób, możesz również odwracać uwagę od panny młodej, a to ona ma być najważniejsza w tym dniu.

 

Strój w stylu plażowym

Wesele to dość oficjalna uroczystość. Ubrania w wakacyjne wzory świetnie wyglądają na plaży czy podczas letniego spaceru. Jednak na ślubie i weselu będą dużym nietaktem. Lepiej zdecyduj się na coś bardziej eleganckiego.

 

Niedopasowana torebka

Wiele kobiet starannie wybiera kreację i makijaż na wesele, ale zapomina o torebce. Ta którą nosimy na co dzień, niekoniecznie sprawdzi się do eleganckiej sukienki. Na ślub i wesele lepsza będzie mała lub średniej wielkości. Wielka torba nie pasuje do takiej okazji.

 

Mam nadzieje, że przewodnik w pigułce po strojach weselnych będzie dla Was przydatny!:)

 

 

DO USŁYSZENIA!